Hírek
2022. Február 03. 09:57, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti/fotó: Mihádák Zoltán
Agyonvertek egy férfit egy józsefvárosi lakásban
Agyonvertek egy férfit egy józsefvárosi lakásban, a feltételezett elkövetőket három órán belül elfogták - közölte a rendőrség csütörtök hajnalban.
A Police.hu oldalon olvasható tájékoztatás szerint a rendőrök egy bejelentés alapján szálltak ki egy Kőbányai úti társasházba.
A bántalmazott 67 éves férfi nem mutatott életjeleket, ezért a rendőrök azonnal megkezdték újraélesztését, de sem ők, sem a mentők nem tudták megmenteni az életét - olvasható a közleményben.
Az elsődleges adatok alapján a férfi halálát idegenkezűség okozta, ezért a Budapesti Rendőr-főkapitányság halált okozó testi sértés gyanúja miatt indított nyomozást. A bejelentéstől számított három órán belül elfogták a bűncselekménnyel összefüggésbe hozható két férfit, elszámoltatásuk folyamatban van - írta a Police.hu.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 08. 11:00, szerda | Belföld
Élelmiszerárak és a forint árfolyama tartja kordában az inflációt
2026. Július 08. 09:00, szerda | Belföld
Orbán Viktor: Stop önkény
Orbán Viktor korábbi miniszterelnök, a Fidesz elnöke arra hívott fel mindenkit, hogy vegyen részt a pártja által \"az önkényuralom ellen\" meghirdetett csütörtöki budapesti tüntetésen.
2026. Július 08. 07:31, szerda | Belföld
A Tanú című filmmel elindult az átmeneti adás az M1-en kedd este
Szimbolikus időpontban, 19:56-kor elindult az átmeneti adás az M1 csatornán Bacsó Péter A tanú című filmjével - közölte az MTVA Sajtó és Marketing Irodája kedd este az MTI-vel.
2026. Július 07. 20:57, kedd | Belföld
MTVA: elsötétült az M1 és leállt a Kossuth Rádió
Elsötétült az M1 képernyője, a Kossuth Rádió helyén pedig a Bartók Rádió műsora hallgatható.
