Hírek
2020. November 17. 07:00, kedd |
Kék hírek
Forrás: infovárosok
Alvó embert fosztott ki
A miskolci rendőrök befejezték az ügy vizsgálatát.
A Miskolci Rendőrkapitányság kifosztás bűntett és okirattal visszaélés vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytatott nyomozást egy 23 éves hernádnémeti férfival szemben - közölte a rendőrség.
A gyanúsított 2020. augusztus 21-én az esti órákban Hernádkak község egyik buszmegállójában egy ott alvó fiatalembertől eltulajdonította két mobiltelefonját és tárcáját, benne készpénzzel és iratokkal.
A rendőrök - a másnap megtett feljelentést követően - azonnal megkezdték a nyomozást az akkor még ismeretlen elkövetővel szemben. A gyanúsított kilétét néhány héten belül megállapították, akit elfogtak és a rendőrkapitányságra előállítottak. A férfinál az egyik eltulajdonított telefont is megtalálták, amelyet a sértett részére visszaadtak.
A Miskolci Rendőrkapitányság az ügyben szükséges eljárási cselekményeket elvégezte, és az iratokat átadta az ügyészségnek.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 14. 09:02, vasárnap | Kék hírek
Fokozott ellenőrzést tart a rendőrség egy héten át az ország útjain
Fokozott ellenőrzést tart a rendőrség december 15. és december 21. között az ország útjain - közölte az Országos Rendőr-főkapitányság Kommunikációs Szolgálata szombaton a police.hu oldalon.
2025. December 12. 07:36, péntek | Kék hírek
Újabb három személy letartóztatását rendelte el a bíróság a Szőlő utcai ügyben
Újabb három személy letartóztatását rendelte el a Szőlő utcai ügyben a Budai Központi Kerületi Bíróság egy hónapra - tudatta a Fővárosi Törvényszék közleményben az MTI-vel csütörtökön.
2025. December 11. 06:51, csütörtök | Kék hírek
Újabb négy őrizetbe vétel a Szőlő utcai ügyben
A nyomozó ügyészség újabb négy embert őrizetbe vett, közülük eddig hármat gyanúsítottként kihallgatott a Szőlő utcai ügyben - közölte a Központi Nyomozó Főügyészség (KNYF) szerdán az MTI-vel.
2025. December 09. 14:49, kedd | Kék hírek
Brutális videó jött ki a Szőlő utcai intézetből
Biztonságikamera-felvételeken látszik, amint a javítóintézet igazgatója egy feleltetés során kirángatja az intézet egyik lakóját a padból, amelybe előtte beleveri a fejét, majd rátapos a földön fekvő fiatalra.
