Hírek
2011. Augusztus 08. 07:27, hétfő |
Belföld
Forrás: HírTV
Az akciófilmek „szereplői” sem hiányozhattak Komáromból
Tizedik alkalommal rendezték meg idén a Nemzetközi Amerikai Autófesztivált a komáromi Monostori Erődben. A jubileumi rendezvényen több mint ezer, eredeti állapotában felújított jármű fogadta a látogatókat.
Fülsüketítő gumicsikorgással piruettezett egy 1975-ös gyártású Chevrolet Camaro az aszfaltcsíkon. Vezetője gyakorlottan táncoltatta a 36 éves járművet. A szépen karbantartott autónak nem csak a műszaki állapota volt kifogástalan, de a külseje is. A gumiégetéses versenyt az nyerte, aki gyorsabban tudott kereket durrantani.
12 országból érkeztek résztvevők a jubileumi találkozóra. Az idei bemutató sem lett volna igazi az akciófilmekből jól ismert amerikai rendőrautók nélkül. A háromnapos eseményen nem csak az amerikai autók, de a motorok is felsorakozhattak. A komáromi találkozóra idén 20 ezren látogattak el. (pr)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 20. 07:15, péntek | Belföld
Orbán Viktor: azok zárták el a Barátság kőolajvezetéket, akik fölrobbantották az Északi Áramlatot
Azok zárták el a Barátság kőolajvezetéket, akik fölrobbantották az Északi Áramlatot: ezek az ukránok
2026. Február 19. 11:00, csütörtök | Belföld
Akkumulátoralkatrész-gyárhoz riasztották a tűzoltókat Debrecenben
Debrecen déli ipari övezetében, egy Jedlik Ányos utcai gyárhoz riasztották a tűzoltókat szerda este Debrecenben - tájékoztatta a hajdú-bihari katasztrófavédelmi igazgatóság szóvivője az MTI-t.
2026. Február 19. 11:00, csütörtök | Belföld
843 kilométer közút felújítását tervezik idén
A burkolathibák javítása folyamatos, és ha az időjárás engedi, hamarosan elkezdődhetnek a teljes körű útfelújítási munkák is - közölte a Magyar Közút Nonprofit Zrt. szerdán az MTI-vel.
