Városlista
2026. április 16, csütörtök - Csongor

Hírek

2019. Március 16. 09:10, szombat | Belföld
Forrás: police.hu

Az utolsó pillanatban mentették meg a nő életét

Az utolsó pillanatban mentették meg a nő életét

A dunaújvárosi rendőrök egy hetedik emeleti ablakból húzták vissza az asszonyt.

A Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság ügyeletére március 15-én 13 óra 51 perckor érkezett bejelentés arról, hogy Dunaújvárosban, a Római körút egyik társasházának hetedik emeletén egy nő az ablakban ül. A helyszínre érkező dunaújvárosi egyenruhások az ingatlanba bejutottak, és az ablakból visszahúzták a 78 éves nőt, majd biztonsági intézkedés keretében mentőt hívtak hozzá. A mentőszolgálat munkatársai a nőt kórházba szállították.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 16. 09:00, csütörtök | Belföld

NAV: éjfélkor lejár a gépjárműadó befizetésének határideje

Szerda éjfélkor jár le a gépjárműadó befizetésének határideje. Még mintegy egymillió autós nem rendezte gépjárműadóját - figyelmeztetett kora reggel a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV).

2026. Április 16. 07:04, csütörtök | Belföld

Magyar Péter lemondásra szólította fel a köztársasági elnököt

Magyar Péter, a Tisza Párt vezetője lemondásra szólította fel Sulyok Tamás köztársasági elnököt szerdán, kettejük megbeszélésén. Az államfő a Tisza Párt vezetőjének elmondása szerint jelezte: \"megfontolja a felvetést\".

2026. Április 15. 15:00, szerda | Belföld

Uniós szóvivő: a helyreállítási alap forrásainak lehívásához Magyarországnak teljesítenie kell a szupermérföldköveket

Ahhoz, hogy Magyarország hozzáférjen az Európai Unió helyreállítási és ellenállóképességi alapjának (RRF) forrásaihoz, teljesítenie kell az úgynevezett szupermérföldköveket