Hírek
2017. Március 31. 17:44, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Baleset miatt egy-két órát késnek a vonatok a kelebiai vonalon
Autóval ütközött egy Kelebiára tartó személyvonat péntek délután egy átjáróban Bösztör és Szabadszállás között.
A balesetben nem sérült meg senki, de a helyszínelés idejére lezárták a szakaszt, a kelebiai vonalon 60-120 perces késésekre kell számítani - közölte a Mávinform az MTI-vel.
Urbán Attila sajtóügyeletes közleményében azt írta: a baleset egy fénysorompóval biztosított útátjáróban történt, az esetnél működött a fénysorompó.
A gépjármű vezetője elhajtott a helyszínről.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 21. 07:21, szerda | Belföld
Orbán Viktor: amíg Magyarországon nemzeti kormány van, a Mercosur-megállapodást sohasem hagyjuk jóvá
Amíg nemzeti kormány van Magyarországon, addig a Mercosur-megállapodást sohasem hagyjuk jóvá - mondta Orbán Viktor miniszterelnök kedden a Facebookon közzétett videójában.
2026. Január 21. 07:19, szerda | Belföld
Magyar Péter: a Tisza Párt tiltakozik a Mercosur szabadkereskedelmi egyezmény aláírása ellen
Tiltakozik a Tisza Párt a Mercosur szabadkereskedelmi egyezmény aláírása ellen - közölte a párt vezetője strasbourgi sajtótájékoztatóján kedden, amelyet a közösségi oldalán közvetített.
2026. Január 20. 07:12, kedd | Belföld
MÁV-csoport: 13 százalékot meghaladó keresetnövekedés az idén
A kiegészítő bérfejlesztéssel a MÁV-csoport dolgozóinak alapbére 9,6 százalékkal nő, az összes emelést és juttatást beleszámolva 13 százalékkal kereshetnek többet az idén
