Hírek
2012. Január 30. 07:48, hétfő |
Sport
Forrás: mno.hu/MTI - Fotó: Reuters
Djokovics maradt a trónon

A címvédő, a világranglistán éllovas és első helyen kiemelt szerb Novak Djokovic nyerte a férfi egyes küzdelmeit az ausztrál nyílt teniszbajnokságon.
Miután a vasárnapi döntőben drámai csatában 5:7, 6:4, 6:2, 6:7 (5-7), 7:5-re győzött a másodikon rangsorolt spanyol Rafael Nadal ellen Melbourne-ben.
Az összecsapás 5 óra 53 percig tartott, a 24 éves Djokovic sorozatban harmadik, pályafutását tekintve pedig ötödik Grand Slam-tornáján diadalmaskodott.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 14. 07:14, kedd | Sport
Portugál-magyar - Rossi: bátor szívre, karakterre és némi szerencsére is szükségünk lesz
Marco Rossi szövetségi kapitány azt kérte a magyar labdarúgó-válogatott játékosaitól, hogy bátor szívvel lépjenek pályára és mutassanak karaktert a portugál csapat elleni keddi világbajnoki selejtezőmérkőzésen.
2025. Október 13. 07:53, hétfő | Sport
Neymar ismét együtt játszhat Messivel és Suárezzel
Neymar az FC Barcelona után az Inter Miami labdarúgócsapatában ismét együtt játszhat Lionel Messivel és Luis Suárezzel - írta a Daily Mail.
2025. Október 12. 08:13, vasárnap | Sport
Magyar-örmény - Rossi: Lukács beállítása telitalálat volt
2025. Október 11. 06:00, szombat | Sport
Magyar-örmény - Rossi még egy támadó posztról nem döntött
Marco Rossi szövetségi kapitány még egy támadó pozícióról nem döntött a magyar labdarúgó-válogatott összeállításával kapcsolatban a szombati, örmények elleni világbajnoki selejtezőmérkőzés előtt.