Hírek
2011. December 09. 14:24, péntek |
Belföld
Forrás: OrientPress Hírügynökség
Üdvözli a Magyar Bankszövetség a Nemzeti Eszközkezelő létrehozását

A Magyar Bankszövetség üdvözli, hogy a kormány korábbi programjának, valamint a május 30-án a Bankszövetséggel kötött 5 pontos megállapodásának megfelelően is, létrehozta a Nemzeti Eszközkezelő Társaságot.
Véleményük szerint a Nemzeti Eszközkezelő működési elvei helyesek, előkészítése kormányzati és banki szakértők egyeztetésének az eredménye. A Társaság megalapítását a banki közösség fontosnak tartja, működését támogatja. A Magyar Bankszövetség célja is, hogy minél több lehetséges eszközzel segítse a bajba jutott ügyfeleket, különösen, hogy az egyik legrászorultabb ügyfélcsoportot mihamarabb megoldáshoz segítse szorító helyzetében. Ugyanakkor meggyőződésük, hogy az első, kezdeti időszak tapasztalatait elemezni, összegezni kell, hogy a szükséges korrekciókkal kialakulhasson majd egy optimális működés.
OrientPress Hírügynökség
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 27. 07:58, szerda | Belföld
Navracsics Tibor szerint Magyarországra jönnek az uniós források és jól érzik itt magukat
Magyarországra jönnek az európai uniós források, \"és jól is érzik magukat\" - jelentette ki a közigazgatási és területfejlesztési miniszter a Tolna vármegyei Simontornyán kedden.
2025. Augusztus 27. 07:58, szerda | Belföld
Visit Hungary: a Szent István-napi programsorozat 23 százalékkal több vendéget vonzott Budapestre
A Szent István-napi programsorozat 23 százalékkal több vendéget vonzott Budapestre az idén a tavalyihoz képest, augusztus 16. és 20. között 35 százalékkal több belföldi és 20 százalékkal több külföldi turista érkezett a fővárosba
2025. Augusztus 27. 07:57, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: saját magát köpi szembe az Európai Bizottság a Barátság kőolajvezeték elleni támadások ügyében
2025. Augusztus 27. 07:56, szerda | Belföld
Megkezdték az aláírásgyűjtést december 24. munkaszünetté tételéért
Elindította kedden országos aláírásgyűjtési akcióját a Jobbik Magyarországért Mozgalom annak érdekében, hogy a polgárok eldönthessék: váljon-e munkaszüneti nappá december 24.