Hírek
2022. Május 10. 08:01, kedd |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Életeket veszélyeztettek fiatalok Mosonmagyaróváron

Vasúti közlekedés biztonsága elleni bűntett gyanúja miatt indított nyomozást a Mosonmagyaróvári Rendőrkapitányság ismeretlen fiatalokkal szemben, akiket azzal gyanúsítanak,
hogy egy vasúti rendezőben balesetveszélyes helyzetet idéztek elő - közölte a police.hu oldalon a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság hétfőn.
A tájékoztatás szerint április 8. és 17. között a fiatalok több alkalommal megjelentek Mosonmagyaróváron a Motim Zrt. által használt vasúti rendezőben.
Egy esetben a váltót elmozdítva kiiktatták a vágányzárat. Ennek következtében egy esetlegesen érkező vonat kisiklott volna.
Másik alkalommal a vasúti síneken álló, kénsavval töltött tartálykocsi tetejére felmásztak és próbálták annak tartályát kinyitni.
A rendőrség keresi a fiatalokat.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 27. 07:58, szerda | Belföld
Navracsics Tibor szerint Magyarországra jönnek az uniós források és jól érzik itt magukat
Magyarországra jönnek az európai uniós források, \"és jól is érzik magukat\" - jelentette ki a közigazgatási és területfejlesztési miniszter a Tolna vármegyei Simontornyán kedden.
2025. Augusztus 27. 07:58, szerda | Belföld
Visit Hungary: a Szent István-napi programsorozat 23 százalékkal több vendéget vonzott Budapestre
A Szent István-napi programsorozat 23 százalékkal több vendéget vonzott Budapestre az idén a tavalyihoz képest, augusztus 16. és 20. között 35 százalékkal több belföldi és 20 százalékkal több külföldi turista érkezett a fővárosba
2025. Augusztus 27. 07:57, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: saját magát köpi szembe az Európai Bizottság a Barátság kőolajvezeték elleni támadások ügyében
2025. Augusztus 27. 07:56, szerda | Belföld
Megkezdték az aláírásgyűjtést december 24. munkaszünetté tételéért
Elindította kedden országos aláírásgyűjtési akcióját a Jobbik Magyarországért Mozgalom annak érdekében, hogy a polgárok eldönthessék: váljon-e munkaszüneti nappá december 24.