Hírek
2020. Július 13. 08:02, hétfő |
Kék hírek
Forrás: infovárosok
Életet mentettek a kisvárdai rendőrök
A nőt saját udvarán találták eszméletlen állapotban.
A Kisvárdai Rendőrkapitányság munkatársai Dombrádon teljesítettek szolgálatot 2020. július 12-én. Az egyik lakóház előtt haladtak el a rendőrök, amikor látták, hogy egy nő mozdulatlanul fekszik az udvaron. A két rendőr közelebb ment, és haladéktalanul a nő segítségére sietett, aki magatehetetlenül, arccal a sárban feküdt. Székely Zsolt törzszászlós, és Molnár Zsolt törzszászlós az ingatlan 76 éves tulajdonosát, akinél gyenge pulzust, és alacsony testhőmérsékletet éreztek, stabil oldalfekvésbe helyezték, plédekkel betakarták, és értesítették a mentőszolgálatot, akik kórházba vitték - közölte a rendőrség.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 11. 12:00, szombat | Kék hírek
Letartóztattak egy doktornőt, aki megölhetett egy embert a Szent János Kórházban
A Tények információi szerint emberölés történhetett a Szent János Kórházban, az ügyben egy 32 éves orvosnőt gyanúsítanak
2026. Július 10. 12:00, péntek | Kék hírek
Ügyészség: terrorcselekmény elkövetésével fenyegetés bűntette miatt indult nyomozás Szakács István ellen
2026. Július 09. 07:00, csütörtök | Kék hírek
BM: az ismert aktivistával szembeni ügyben a rendőrség az ügyészséggel egyeztetve járt el
Az ismert aktivistával szembeni ügyben a nyomozóhatóság valamennyi érdemi eljárási cselekményt az ügyészséggel egyeztetve hajtott végre - tájékoztatta a Belügyminisztérium (BM) szerdán az MTI-t.
