Hírek
2020. Június 22. 14:19, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Elindította hivatalos Facebook-oldalát a rendőrség
Elindította hivatalos Facebook-oldalát a rendőrség - közölte az Országos Rendőr-főkapitányság Kommunikációs Szolgálata hétfő reggel a rendőrség honlapján.
A közlemény szerint a rendőrség a közösségi oldalon könnyed stílusban, izgalmas és szórakoztató, illetve nem mindennapi esetekről számol be. Mint írták, az oldalon a rendkívüli eseményekről is hírt adnak.
A rendőrség arra kér az olvasókat, hogy az oldalon ne kérjenek információt folyamatban lévő rendőrségi ügyekről és segélykérést se tegyenek ezen a felületen. A magyar rendőrség új Facebook-oldala a https://www.facebook.com/PoliceHungaryOfficial linken érhető el.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 12. 22:58, vasárnap | Belföld
Történelmi részvétel mellett nyert a Tisza Párt, új korszak kezdődhet Magyarországon
Óriási fölénnyel, minden bizonnyal kétharmados többséget szerzett a Tisza Párt.
2026. Április 12. 22:57, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: gratuláltam a győztes pártnak
2026. Április 12. 22:56, vasárnap | Belföld
Választás 2026 - Dobrev Klára lemondott a DK elnöki tisztségéről
Dobrev Klára és a Demokratikus Koalíció (DK) teljes elnöksége lemondott vasárnap éjjel, miután a párt nem szerzett mandátumot az országgyűlési választáson.
2026. Április 12. 08:14, vasárnap | Belföld
Megkezdődött a választás, máris született egy rekord
A vasárnapi országgyűlési képviselő-választáson reggel 7 óráig a szavazásra jogosultak 3,46 százaléka adta le szavazatát a Nemzeti Választási Iroda (NVI) adatai szerint.
