Hírek
2018. Június 11. 09:05, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - MTI Fotó: Vajda János
Elszabadult a kisvasút két vagonja és villamosnak ütközött Miskolcon
Eddig tisztázatlan körülmények között elszabadult, majd az ütközőbakokat áttörve az ott elhaladó villamosnak ütközött a Lillafüredi Állami Erdei Kisvasút két kocsija hétfőn hajnalban
- olvasható az MVK Zrt. közösségi oldalán. A közlekedési társaság azt írta: mivel a villamoson nem utazott senki, személyi sérülés nem történt. Az anyagi kár jelentős.
A helyszínelés idejére az érintett útszakaszt a Dorottya utcánál lezárták, de - az MTI rendőrségtől kapott információi alapján - nyolc óra után a forgalomkorlátozást feloldották.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 12. 07:39, hétfő | Belföld
Mávinform: indul a peronépítés Keleti pályaudvaron, módosul a dunántúli távolsági vonalak közlekedési rendje
Hétfőn kezdődik az akadálymentes peron építése a Keleti pályaudvaron, ezért módosul a Keleti pályaudvart érintő dunántúli távolsági vonalak közlekedési rendje, több dunántúli vonat végállomása Kelenföldre kerül át
2026. Január 12. 07:37, hétfő | Belföld
MÁV-csoport: tavaly 179 közösségi közlekedésben dolgozót bántalmaztak
2025-ben 179 alkalommal érte bántalmazás a vasúti és közúti közlekedésben szolgálatot teljesítő dolgozókat - közölte a MÁV-csoport vasárnap közleményben.
2026. Január 12. 07:36, hétfő | Belföld
Kemény fagyokkal indul a hét, majd enyhülés jön
Kedd hajnalban akár mínusz 18 Celsius-fok is lehet, és napközben is fagyni fog.
