Hírek
2011. Augusztus 01. 14:41, hétfő |
Belföld
Forrás: STOP
Ettől behalsz: itt a hajlékony mobiltelefon

Egyelőre még csak koncepció a hajlékony mobiltelefon, de ha a Samsung vezetői rábólintanak, néhány éven belül a boltok polcaira kerülhet a minden eddiginél sokoldalúbb készülék.
Heyon You álmondta meg a mobilkommunikáció új mérföldkövét, a hajlékony telefont. A rugalmas, 800x480 pixeles felület ráadásul egyszerre működne hagyományos kijelzőként, de szükség esetén kivetítőként is, a beépített projektor segítségével. A rendszer néhány része, mint például a kamera természetesen fix, de azon kívül szinte csak csomót nem lehet majd rá kötni.
Az sem baj, ha otthon felejtjük a karóránkat, elég lesz felcsatolni a mobilt, de nem lesz szükség külön ébresztóára sem az éjjeliszekrényre, hiszen csak funkcióváltás kérdése lesz, hogy milyen vekker formátumát vegye fel a telefonunk.
STOP
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 27. 07:58, szerda | Belföld
Navracsics Tibor szerint Magyarországra jönnek az uniós források és jól érzik itt magukat
Magyarországra jönnek az európai uniós források, \"és jól is érzik magukat\" - jelentette ki a közigazgatási és területfejlesztési miniszter a Tolna vármegyei Simontornyán kedden.
2025. Augusztus 27. 07:58, szerda | Belföld
Visit Hungary: a Szent István-napi programsorozat 23 százalékkal több vendéget vonzott Budapestre
A Szent István-napi programsorozat 23 százalékkal több vendéget vonzott Budapestre az idén a tavalyihoz képest, augusztus 16. és 20. között 35 százalékkal több belföldi és 20 százalékkal több külföldi turista érkezett a fővárosba
2025. Augusztus 27. 07:57, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: saját magát köpi szembe az Európai Bizottság a Barátság kőolajvezeték elleni támadások ügyében
2025. Augusztus 27. 07:56, szerda | Belföld
Megkezdték az aláírásgyűjtést december 24. munkaszünetté tételéért
Elindította kedden országos aláírásgyűjtési akcióját a Jobbik Magyarországért Mozgalom annak érdekében, hogy a polgárok eldönthessék: váljon-e munkaszüneti nappá december 24.