Városlista
2025. november 28, péntek - Stefánia

Hírek

2017. November 13. 10:00, hétfő | Belföld
Forrás: mti

Fának csapódott egy autó Mezőkövesdnél, a sofőr meghalt

Fának csapódott egy autó Mezőkövesdnél, a sofőr meghalt

Meghalt egy autós, aki járművével árokba hajtott, majd egy fának csapódott hétfő reggel a Mezőkövesdet és Andornaktályát összekötő úton - közölte Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság az MTI-vel.

Dojcsák Dávid tájékoztatása szerint a baleset a 2502-es úton történt; az érintett útszakaszt lezárták a forgalom elől.

A rendőrség a honlapján azt írta, hogy a balesetben egy 43 éves mezőnyárádi nő vesztette életét, aki a helyszínen belehalt sérüléseibe.

Ezek érdekelhetnek még

2025. November 27. 07:38, csütörtök | Belföld

Jövő héten létrejöhet a megállapodás a 2026. évi minimálbér- és garantált bérminimum emelés mértékéről

Akár már a jövő héten létrejöhet a megállapodás a 2026. évi minimálbér- és garantált bérminimum emelés mértékéről

2025. November 27. 07:34, csütörtök | Belföld

Orbán Viktor: az otthonteremtési program eddigi eredményei imponzánsak

2025. November 26. 07:35, szerda | Belföld

Februárra eléri a pedagógusok átlagbére a diplomás átlagbér 80 százalékát

Február első hetére a kormány 100 százalékban teljesíti azon vállalását, hogy a pedagógusok átlagbére eléri a magyarországi diplomás átlagbér 80 százalékát