Városlista
2025. augusztus 27, szerda - Gáspár

Hírek

2019. December 05. 12:45, csütörtök | Helyi
Forrás: gardony.hu

Gárdonyi nyugdíjasok figyelem !

Gárdonyi nyugdíjasok figyelem !

2019 december 23-ig lehet igénybe venni a kedvezményes árú gyógykezeléseket.

Az Agárdi Gyógy- és Termálfürdő gyógyászati akciója idén, 2019. szeptember 2. és 2019 december 23. között ismét igénybe vehető. Az akciót a megszokottak szerint kizárólag érvényes nyugdíjas igazolvány, lakcímkártya és vény bemutatásával igényelhetik vendégeink. 2019. szeptember 2-től Fejér megye nyugdíjasainak a fürdő regeneráló, TB által finanszírozott gyógykezeléseit kedvezményes áron és pihentetően komfortos környezetben nyújtjuk. Adott kedvezmény szerint abban az esetben, amennyiben a maximális 60 kezelést (medencefürdő, gyógymasszázs, iszapkezelés, víz alatti sugármasszázs, súlyfürdő, szénsavfürdő, víz alatti csoportos gyógytorna) igényli a vendég, 27.000Ft – 30.000Ft helyett a gárdonyi, agárdi és dinnyési nyugdíjasok továbbra is 13.000 Ft-ért vehetik igénybe a gyógyulást elősegítő szolgáltatásainkat (217Ft/ kezelés).

foto: termalonline.hu

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 24. 07:25, csütörtök | Helyi

95 907-en nyertek felvételt a magyar felsőoktatásba

Az elmúlt másfél évtized legsikeresebb felvételije az idei, 95 907-en nyertek felvételt a sikeres, megújult magyar felsőoktatásba

2025. Augusztus 27. 08:01, szerda | Sport

Magyar labdarúgó-válogatott - Négy játékos első alkalommal tagja a keretnek

Lukács Dániel, Molnár Rajmund, Tóth Barna és Ötvös Bence először kapott meghívót a magyar labdarúgó-válogatott keretébe, amely a szeptemberben sorra kerülő, írek és portugálok elleni világbajnoki selejtezőkre készül.

2025. Augusztus 27. 08:00, szerda | Életmód

Minden iskolába megérkeztek az ingyenes tankönyvek

Az idén is minden iskolába megérkeztek az ingyenes tankönyvek és a tanítást segítő egyéb eszközök - közölte a Belügyminisztérium parlamenti államtitkára kedden Budapesten.

2025. Augusztus 27. 07:58, szerda | Belföld

Navracsics Tibor szerint Magyarországra jönnek az uniós források és jól érzik itt magukat

Magyarországra jönnek az európai uniós források, \"és jól is érzik magukat\" - jelentette ki a közigazgatási és területfejlesztési miniszter a Tolna vármegyei Simontornyán kedden.