Hírek
2017. November 27. 09:02, hétfő |
Kék hírek
Forrás: fmc.hu
Halálos baleset történt Sárbogárd és Mezőfalva között - teljes az útzár
Egy ember életét vesztette a hétfő reggeli órákban, miután összeütközött egy kisteherautó és egy személyautó a Sárbogárd és Mezőfalva közötti úton. Az érintett útszakaszt lezárták.
Egy kisteherautó és egy személyautó ütközött a hétfő reggeli órákban a Sárbogárd és Mezőfalva közötti úton. A balesethez a sárbogárdi hivatásos tűzoltókat riasztották, akik három embert feszítővágó segítségével szabadítottak ki a személygépkocsiból, majd átadták őket a mentőknek. Egyikük életét már nem tudták megmenteni, a helyszínen meghalt. Az érintett útszakaszt lezárták a forgalom elől.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 07. 07:52, szerda | Kék hírek
ORFK: a hétfői havazásban csaknem háromszorosára nőtt a balesetek száma
A hétfői havazásban csaknem háromszorosára nőtt a közúti közlekedési balesetek száma
2025. December 31. 07:33, szerda | Kék hírek
A NAV nevével visszaélve támadnak adathalász csalók
A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) nevével visszaélve támadnak az adathalászatra specializálódott csalók, akik adó-visszatérítés lehetőségével kecsegtetik áldozataikat - közölte az adhatóság kedden az MTI-vel.
2025. December 21. 10:03, vasárnap | Kék hírek
Újabb gyanúsított a Szőlő utcai ügyben
Rendész bántalmazott a napokban egy fiatalkorú fogvatartottat a Budapesti Javítóintézetben, ezzel az úgynevezett Szőlő utcai ügy gyanúsítottjainak száma kilencre emelkedett a Budapesti Regionális Nyomozó Ügyészségen
2025. December 19. 07:31, péntek | Kék hírek
Ügyészség: nyolcra emelkedett a Szőlő utcai ügy gyanúsítottjainak száma
A Budapesti Regionális Nyomozó Ügyészség további bűncselekményeket rótt a volt igazgató terhére, és egy újabb őrizetbe vett gyanúsított letartóztatását indítványozta - közölte a Központi Nyomozó Főügyészség csütörtökön az
