Hírek
2018. Június 19. 10:58, kedd |
Belföld
Forrás: mti - fotó: pixabay
Holttestet találtak egy dunaújvárosi tűzesetnél
Holttestet találtak egy kigyulladt dunaújvárosi társasházban, a haláleset háttere még tisztázatlan - közölte a Fejér megyei katasztrófavédelmi szóvivő kedd délelőtt az MTI-vel.
Szabó-Bisztricz Anett elmondta: tűz ütött ki egy Martinovics Ignác utcai társasház második emeleti lakásának egyik szobájában. A lángok a másik szobára is átterjedtek, de több lakást nem értek el.
A házban két emeletet kiürítettek, a lakók a szellőztetés után visszatérhetnek otthonukba - fűzte hozzá.
A tűzoltók jelenleg az izzó, parázsló részeket oltják - tájékoztatott a szóvivő.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 27. 07:38, csütörtök | Belföld
Jövő héten létrejöhet a megállapodás a 2026. évi minimálbér- és garantált bérminimum emelés mértékéről
Akár már a jövő héten létrejöhet a megállapodás a 2026. évi minimálbér- és garantált bérminimum emelés mértékéről
2025. November 27. 07:34, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: az otthonteremtési program eddigi eredményei imponzánsak
2025. November 26. 07:39, szerda | Belföld
Orbán Viktor: Magyarország nemzeti, jobboldali kormánya garantálja a békét, a stabil iparpolitikát és a stabil adórendszert
2025. November 26. 07:35, szerda | Belföld
Februárra eléri a pedagógusok átlagbére a diplomás átlagbér 80 százalékát
Február első hetére a kormány 100 százalékban teljesíti azon vállalását, hogy a pedagógusok átlagbére eléri a magyarországi diplomás átlagbér 80 százalékát
