Hírek
2013. November 08. 12:44, péntek |
Belföld
Forrás: MNO
Hamarosan jöhet az első hajlítható Samsung mobil

Hajlított kijelzős mobilt már árul a Samsung, két éven belül már hajlékony telefon is jöhet.
Már nem kell sokat várnunk az első, ténylegesen hajlítható kijelzővel szerelt Samsung mobiltelefon bemutatására. Néhány héttel ezelőtt lepleződött le a hajlított kijelzős Galaxy Round, ám e modell kijelzője fix, a különleges kialakításon kívül a készülék olyan, mint a ma piacon lévő modellek túlnyomó többsége.
Kvon Oh Hjun, a Samsung Electronics vezetője szerint már két éven belül piacra kerülhet az első hajlítható kijelzővel rendelkező okostelefon, 2017-ben pedig már a teljesen hajlékony mobilokat is a kezünkbe vehetjük. Természetesen még sok munka van a terméken, mire az a boltok polcaira kerülhet, de elnézve a telefonos ipar elmúlt években bekövetkezett óriási fejlesztési hullámát, egyáltalán nem lehetetlen, hogy két éven belül már a fogyasztókhoz is eljut a technika.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 27. 07:58, szerda | Belföld
Navracsics Tibor szerint Magyarországra jönnek az uniós források és jól érzik itt magukat
Magyarországra jönnek az európai uniós források, \"és jól is érzik magukat\" - jelentette ki a közigazgatási és területfejlesztési miniszter a Tolna vármegyei Simontornyán kedden.
2025. Augusztus 27. 07:58, szerda | Belföld
Visit Hungary: a Szent István-napi programsorozat 23 százalékkal több vendéget vonzott Budapestre
A Szent István-napi programsorozat 23 százalékkal több vendéget vonzott Budapestre az idén a tavalyihoz képest, augusztus 16. és 20. között 35 százalékkal több belföldi és 20 százalékkal több külföldi turista érkezett a fővárosba
2025. Augusztus 27. 07:57, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: saját magát köpi szembe az Európai Bizottság a Barátság kőolajvezeték elleni támadások ügyében
2025. Augusztus 27. 07:56, szerda | Belföld
Megkezdték az aláírásgyűjtést december 24. munkaszünetté tételéért
Elindította kedden országos aláírásgyűjtési akcióját a Jobbik Magyarországért Mozgalom annak érdekében, hogy a polgárok eldönthessék: váljon-e munkaszüneti nappá december 24.