Hírek
2017. Április 02. 18:23, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti - fotó: illusztráció
Három- és ötéves gyermek halt meg Nagyfügeden - víztározóba estek

Három- és ötéves kisfiú vesztette életét Nagyfügeden egy tüzivíztározóban, testvérüket, egy kétéves kisfiút kimentettek a vízből - közölte a Heves Megyei Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján.
A tájékoztatás szerint vasárnap koradélután a három testvér egy Nagyfügeden lévő tüzivíztározóban szenvedett balesetet, a vízből kimentett 2 éves kisfiút mentőhelikopterrel kórházba vitték.
Az MTI helyszínről származó információja szerint a tüzivíztározót egy mezőgazdasági vállalkozó terménytárolójához alakították ki a településen.
Tankóné Antal Erika, a Heves Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője azt mondta: a tűzoltóknak le kellett szivattyúzniuk a tározó vizét, hogy megtalálják az egyik gyereket.
A rendőrség gondatlanságból elkövetett emberölés gyanúja miatt nyomoz, ismeretlen tettes ellen.
A tragikus balesetről a Heves Megyei Rendőr-főkapitányság várhatóan hétfőn ismertet részleteket - közölték az MTI-vel.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 27. 07:58, szerda | Belföld
Navracsics Tibor szerint Magyarországra jönnek az uniós források és jól érzik itt magukat
Magyarországra jönnek az európai uniós források, \"és jól is érzik magukat\" - jelentette ki a közigazgatási és területfejlesztési miniszter a Tolna vármegyei Simontornyán kedden.
2025. Augusztus 27. 07:58, szerda | Belföld
Visit Hungary: a Szent István-napi programsorozat 23 százalékkal több vendéget vonzott Budapestre
A Szent István-napi programsorozat 23 százalékkal több vendéget vonzott Budapestre az idén a tavalyihoz képest, augusztus 16. és 20. között 35 százalékkal több belföldi és 20 százalékkal több külföldi turista érkezett a fővárosba
2025. Augusztus 27. 07:57, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: saját magát köpi szembe az Európai Bizottság a Barátság kőolajvezeték elleni támadások ügyében
2025. Augusztus 27. 07:56, szerda | Belföld
Megkezdték az aláírásgyűjtést december 24. munkaszünetté tételéért
Elindította kedden országos aláírásgyűjtési akcióját a Jobbik Magyarországért Mozgalom annak érdekében, hogy a polgárok eldönthessék: váljon-e munkaszüneti nappá december 24.