Városlista
2025. augusztus 27, szerda - Gáspár

Hírek

2018. Március 20. 07:28, kedd | Belföld
Forrás: mti

Helyreállt az áramszolgáltatás Hajdú-Biharban a hóvihar után

Helyreállt az áramszolgáltatás Hajdú-Biharban a hóvihar után

Hétfő estére helyreállt az áramszolgáltatás Hajdú-Bihar megyében, ahol a hétvégi hófúvás miatt több ezer háztartás maradt áram nélkül - közölte a megyei rendőr-főkapitányság sajtóreferense az MTI-vel.

Dobó Dénes főhadnagy elmondta, a hétvégi rendkívüli időjárás következtében 29 településen, illetve településrészen szűnt meg az áramszolgáltatás. A szakemberek hétfő estére mindenhol befejezték a helyreállítási munkát, így a megyében már nincs áram nélküli település.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Augusztus 27. 07:58, szerda | Belföld

Navracsics Tibor szerint Magyarországra jönnek az uniós források és jól érzik itt magukat

Magyarországra jönnek az európai uniós források, \"és jól is érzik magukat\" - jelentette ki a közigazgatási és területfejlesztési miniszter a Tolna vármegyei Simontornyán kedden.

2025. Augusztus 27. 07:58, szerda | Belföld

Visit Hungary: a Szent István-napi programsorozat 23 százalékkal több vendéget vonzott Budapestre

A Szent István-napi programsorozat 23 százalékkal több vendéget vonzott Budapestre az idén a tavalyihoz képest, augusztus 16. és 20. között 35 százalékkal több belföldi és 20 százalékkal több külföldi turista érkezett a fővárosba

2025. Augusztus 27. 07:56, szerda | Belföld

Megkezdték az aláírásgyűjtést december 24. munkaszünetté tételéért

Elindította kedden országos aláírásgyűjtési akcióját a Jobbik Magyarországért Mozgalom annak érdekében, hogy a polgárok eldönthessék: váljon-e munkaszüneti nappá december 24.