Hírek
2019. November 14. 13:00, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Hétfőn kezdődnek a középszintű szóbeli érettségik
Befejeződtek az emelt szintű szóbeli érettségik, hétfőtől elkezdődnek a középszintű vizsgák országszerte - közölte az Oktatási Hivatal (OH) csütörtökön az MTI-vel.
A közlemény szerint az emelt szintű szóbeli érettségi vizsgákon 49 tárgyból 63 helyszínen, 576 tantárgyi bizottság előtt több mint 6 950 vizsgát tettek az érettségizők.
Az érettségi november 18-22. között 115 helyszínen, 131 bizottság előtt mintegy 3100 középszintű szóbeli vizsgával folytatódik - írták.
Hozzátették: a vizsgabizottságok a középszintű szóbelik után hirdetik ki a diákok érettségi eredményeit.
A döntéssel kapcsolatos jogorvoslati lehetőségekről részletes tájékoztatás olvasható az Oktatási Hivatal honlapján, a www.oktatas.hu oldalon.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 29. 15:21, péntek | Belföld
Magyar Péter: 16,4 milliárd euró felszabadításáról állapodtunk meg
Az Európai Bizottság elnökével 16,4 milliárd euró, mintegy 6000 milliárd forint uniós forrás felszabadításáról állapodtunk meg - jelentette be Magyar Péter miniszterelnök Brüsszelben pénteken.
2026. Május 29. 13:00, péntek | Belföld
Sulyok Tamás aláírta a a Magyarország Nemzetközi Büntetőbíróságból történő kilépése visszavonásáról szóló törvényt
2026. Május 29. 11:00, péntek | Belföld
Kátai-Németh Vilmos: át kell világítani a gyermekvédelmi rendszert
Át kell világítani a gyermekvédelmi rendszert - jelentette ki a szociális és családügyi miniszter Szegeden csütörtök este, miután egyeztetett a Szent Ágota Gyermekvédelmi Szolgáltató vezetőivel.
