Városlista
2026. április 14, kedd - Tibor

Hírek

2012. Február 04. 07:58, szombat | Sport
Forrás: mno.hu/MTI

Hiába nyert a magyar válogatott

Hiába nyert a magyar válogatott

A magyar női teniszválogatott 2-1-re nyert pénteken a bosnyákok ellen a Fed Kupa euro-afrikai zónájának harmadik csoportmérkőzésén az izraeli Eilatban, de másodikként zárt a négyesben, így nem játszhat a feljutásért.

A viadal honlapja szerint Jani Réka-Luca három szettben győzött az első egyesben, majd Babos Tímea kikapott, de párosban viszonylag sima meccsen bizonyultak jobbnak a magyarok.

A B csoportot a svédek nyerték meg, így ők folytathatják a küzdelmet a feljutásért.

Eredmények: Magyarország - Bosznia-Hercegovina 2-1

Jani Réka-Luca - Jelena Stanivuk 3:6, 6:2, 6:1
Jasmina Tinjic-Babos Tímea 6:4, 6:2
Jani, Babos-Tinjic, Stanivuk 6:1, 6:4

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 14. 16:00, kedd | Sport

Bajnokok Ligája - Szoboszlaiék nehéz, de nem lehetetlen helyzetben

Kerkez Milos és Szoboszlai Dominik klubjának, a Liverpoolnak kétgólos hátrányt kellene ledolgoznia hazai pályán a címvédő Paris Saint-Germain ellen a Bajnokok Ligája negyeddöntőjének visszavágóján ahhoz, hogy továbbjusson.

2026. Április 14. 15:00, kedd | Sport

Férfi kézilabda NB I - A Veszprém hat góllal megnyerte a Szeged elleni rangadót

A címvédő és listavezető Veszprém házigazdaként 30-24-re legyőzte a Szegedet a férfi kézilabda NB I hétfői rangadóján.

2026. Április 13. 15:00, hétfő | Sport

Piros Zsombor megnyerte a madridi challenger-tenisztornát

Az ötödik helyen kiemelt Piros Zsombor megnyerte a 98 ezer dollár (35,8 millió forint) összdíjazású madridi salakpályás férfi challenger-tenisztornát.