Hírek
2016. Március 11. 07:43, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Illegális bevándorlás: véget kell vetni az unió gyengeségeit kihasználó hozzáállásnak

Véget kell vetni annak, hogy a migránsok kihasználják az Európai Unió gyengeségeit - jelentette ki Kovács Zoltán kormányszóvivő az M1 aktuális csatorna csütörtök esti műsorában.
A szóvivő hangsúlyozta, hogy nem csak a határellenőrzési rendszer "gyengeségeiről" van szó, hanem azokról a jogszabályi hiányosságokról is, amelyek megengedők ebből a szempontból.
Hozzátette, hogy a határok lezárása segíthet ebben. Ugyanakkor kiemelte, előfordulhat az is, hogy az embercsempészek segítségével "láthatatlanul" próbálnak bejutni Európába a migránsok és az is lehet, hogy megújulnak az embercsempész-útvonalak.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 27. 07:58, szerda | Belföld
Navracsics Tibor szerint Magyarországra jönnek az uniós források és jól érzik itt magukat
Magyarországra jönnek az európai uniós források, \"és jól is érzik magukat\" - jelentette ki a közigazgatási és területfejlesztési miniszter a Tolna vármegyei Simontornyán kedden.
2025. Augusztus 27. 07:58, szerda | Belföld
Visit Hungary: a Szent István-napi programsorozat 23 százalékkal több vendéget vonzott Budapestre
A Szent István-napi programsorozat 23 százalékkal több vendéget vonzott Budapestre az idén a tavalyihoz képest, augusztus 16. és 20. között 35 százalékkal több belföldi és 20 százalékkal több külföldi turista érkezett a fővárosba
2025. Augusztus 27. 07:57, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: saját magát köpi szembe az Európai Bizottság a Barátság kőolajvezeték elleni támadások ügyében
2025. Augusztus 27. 07:56, szerda | Belföld
Megkezdték az aláírásgyűjtést december 24. munkaszünetté tételéért
Elindította kedden országos aláírásgyűjtési akcióját a Jobbik Magyarországért Mozgalom annak érdekében, hogy a polgárok eldönthessék: váljon-e munkaszüneti nappá december 24.