Hírek
2019. December 01. 09:54, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Ittasan karambolozott egy 15 éves fiú Zalában

Ittasan karambolozott vasárnapra virradóra egy 15 éves fiú Zalában, a balesetben ő és utasa megsérült - közölte a megyei rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon.
A fiú, aki Pókaszepetk irányából Gyűrűs felé vezetett egy kocsit, a járművel letért az útról, majd egy fának ütközve többször is megpördült, végül az oldalára borulva állt meg.
A balesetben a fiatalkorú sofőr és férfi utasa könnyebben megsérült. Miután felmerült a gyanú, hogy az autót vezető fiú alkoholt fogyasztott, mielőtt a volánhoz ült, a rendőrök előállították további mintavételre.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 27. 07:58, szerda | Belföld
Navracsics Tibor szerint Magyarországra jönnek az uniós források és jól érzik itt magukat
Magyarországra jönnek az európai uniós források, \"és jól is érzik magukat\" - jelentette ki a közigazgatási és területfejlesztési miniszter a Tolna vármegyei Simontornyán kedden.
2025. Augusztus 27. 07:58, szerda | Belföld
Visit Hungary: a Szent István-napi programsorozat 23 százalékkal több vendéget vonzott Budapestre
A Szent István-napi programsorozat 23 százalékkal több vendéget vonzott Budapestre az idén a tavalyihoz képest, augusztus 16. és 20. között 35 százalékkal több belföldi és 20 százalékkal több külföldi turista érkezett a fővárosba
2025. Augusztus 27. 07:57, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: saját magát köpi szembe az Európai Bizottság a Barátság kőolajvezeték elleni támadások ügyében
2025. Augusztus 27. 07:56, szerda | Belföld
Megkezdték az aláírásgyűjtést december 24. munkaszünetté tételéért
Elindította kedden országos aláírásgyűjtési akcióját a Jobbik Magyarországért Mozgalom annak érdekében, hogy a polgárok eldönthessék: váljon-e munkaszüneti nappá december 24.