Városlista
2026. július 12, vasárnap - Izabella

Hírek

2011. Szeptember 12. 14:29, hétfő | Kék hírek
Forrás: HírTV

Újabb veszélyes készítmények a drogériákban

Újabb veszélyes készítmények a drogériákban

Újabb potencianövelő étrendkiegészítőkről igazolta egy független vizsgálat, hogy hamisak, és tiltott összetevőt tartalmaznak.

A tudományos csoport tavaly is hasonló megállapításra jutott, akkor az ÁNTSZ szigorú fellépést ígért. Az egészségügyi hatóság azonban nem tudott érdemi eredményt elérni, a potencianövelők piacát nem sikerült megtisztítani az illegális szerektől. Pedig a hamis készítmények alkalmazása rendkívül veszélyes lehet a páciensekre - írja a Magyar Nemzet. (rá)

Címkék: hamis

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 11. 12:00, szombat | Kék hírek

Letartóztattak egy doktornőt, aki megölhetett egy embert a Szent János Kórházban

A Tények információi szerint emberölés történhetett a Szent János Kórházban, az ügyben egy 32 éves orvosnőt gyanúsítanak

2026. Július 09. 07:00, csütörtök | Kék hírek

BM: az ismert aktivistával szembeni ügyben a rendőrség az ügyészséggel egyeztetve járt el

Az ismert aktivistával szembeni ügyben a nyomozóhatóság valamennyi érdemi eljárási cselekményt az ügyészséggel egyeztetve hajtott végre - tájékoztatta a Belügyminisztérium (BM) szerdán az MTI-t.

2026. Június 30. 07:14, kedd | Kék hírek

Aranykonvoj - Hajdu Jánost gyanúsítottként hallgatták ki