Hírek
2018. Július 11. 09:57, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Két kutya belefulladt az Ikea vízadagolójába – Visszahívják a terméket

Az Ikea visszahívja a kisállatoknak tervezett Lurvig vízadagolót, mivel a kutyák és macskák feje beszorulhat a vízadagoló tartályba, és ez fulladással járhat - tájékoztatta az IKEA szerdán az MTI-t.
Az áruházlánc a vásárlóknak visszafizeti a termék teljes vételárát, ha visszaviszik azt a legközelebbi áruházba.
Az Ikea két balesetről értesült, amikor kutyák feje beszorult a Lurvig vízadagoló tartályába és az állatok megfulladtak. A vízadagolót 2017 októberében kezdték árusítani.
További részleteket a www.ikea.hu weboldalon vagy az Ikea információs vonalán +36 1 460 31 60 számon nyújtanak.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 14. 07:16, kedd | Belföld
Az OTP és a magyar állam közösen újítja fel a gödöllői kastélyt
A 20. század nem a mecénások évszázada volt a magyar műemléktörténetben, de ez a korszak most véget ért.
2025. Október 14. 07:14, kedd | Belföld
Orbán Viktort dicsérte Donald Trump
Orbán Viktor egy nagyszerű vezető - jelentette ki Donald Trump amerikai elnök hétfőn az egyiptomi Sarm-es-Sejkben rendezett békekonferencián.
2025. Október 14. 07:08, kedd | Belföld
Orbán Viktor: ha nincs tárgyalás, nincs béke
Ha nincs tárgyalás, nincs béke - írta Orbán Viktor miniszterelnök hétfő este a Facebookon közzétett bejegyzésében.