Városlista
2025. augusztus 27, szerda - Gáspár

Hírek

2022. December 05. 09:57, hétfő | Belföld
Forrás: Deltahírek.hu, Police.hu

Kirepült a BMW-ből a 14 éves lány a Csopaknál történt balesetben

Kirepült a BMW-ből a 14 éves lány a Csopaknál történt balesetben

Elhunyt a kórházban az a 14 éves veszprémi lány, aki pénteken éjjel kirepült egy kocsiból, amely Csopaknál szenvedett balesetet.

Egy 25 éves férfi BMW gyártmányú személyautójával haladt 2022. december 2-án 23 óra 40 perc körüli időben Csopak, Veszprémi úton - lakott területen belül - Veszprém irányából a 71. számú főút felé. A jelenleg rendelkezésre álló adatok szerint a fiatalember közlekedése során az előírt 50 km/h sebességet túllépve egy jobbra ívelő kanyarban az úttest bal oldalára, majd ott a füves útpadkára sodródott, ahol egy nagyobb méretű kőnek ütközve visszatért az úttestre. Az úttestre visszatérve felborult, amely során a bal hátsó utasa, egy 14 éves veszprémi lány a járműből kirepült és az úttestre esett.

A jármű ezt követően a kerekeire állva az út jobb szélén állt meg - közölte a Deltahírek.hu megkeresésésre Máté Alexandra rendőrségi szóvivő.

A baleset során a kiesett fiatal lány életveszélyes sérüléseket szenvedett, őt a mentők kórházba szállították, azonban szombaton délelőtt elhunyt.

A gépkocsi 25 éves Fejér megyei sofőrje és további két, 15 éves női utasa nem sérültek meg, a járműben jelentős kár keletkezett. A helyszíni adatok szerint a 14 éves lány a biztonsági övet nem használta.

Az oldal úgy tudja, a fiatalok Balatonfüredre, egy buliba tartottak amikor a baleset történt.

Az eset körülményeit a Balatonfüredi Rendőrkapitányság vizsgálja.

Fotók: rendőrség

Címkék: baleset, csopak

Ezek érdekelhetnek még

2025. Augusztus 27. 07:58, szerda | Belföld

Navracsics Tibor szerint Magyarországra jönnek az uniós források és jól érzik itt magukat

Magyarországra jönnek az európai uniós források, \"és jól is érzik magukat\" - jelentette ki a közigazgatási és területfejlesztési miniszter a Tolna vármegyei Simontornyán kedden.

2025. Augusztus 27. 07:58, szerda | Belföld

Visit Hungary: a Szent István-napi programsorozat 23 százalékkal több vendéget vonzott Budapestre

A Szent István-napi programsorozat 23 százalékkal több vendéget vonzott Budapestre az idén a tavalyihoz képest, augusztus 16. és 20. között 35 százalékkal több belföldi és 20 százalékkal több külföldi turista érkezett a fővárosba

2025. Augusztus 27. 07:56, szerda | Belföld

Megkezdték az aláírásgyűjtést december 24. munkaszünetté tételéért

Elindította kedden országos aláírásgyűjtési akcióját a Jobbik Magyarországért Mozgalom annak érdekében, hogy a polgárok eldönthessék: váljon-e munkaszüneti nappá december 24.