Hírek
2018. Október 07. 11:41, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu
Kiszakadt egy hinta kabinja a baji búcsúban, ketten megsérültek
Meghibásodott egy hinta működés közben a baji búcsúban, kiszakadt egyik kabinja, két ember súlyosan megsérült - közölte a Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság a rendőrség vasárnap a honlapján.
A közlemény szerint a szombaton történt balesetben egy 28 éves férfi és egy 16 éves lány súlyos sérülést szenvedett.
A Tatai Rendőrkapitányság foglalkozás körében elkövetett gondatlan veszélyeztetés gyanúja miatt ismeretlen tettes ellen indított nyomozást.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 23. 17:00, szombat | Belföld
Bóna Szabolcs: aszályos időszakban valós veszélyt jelent az ukrán gabona árletörő hatása
Aszályos időszakban valós veszélyt jelent az ukrán gabona árletörő hatása, ezért korlátozni kell - írta Bóna Szabolcs agrár- és élelmiszergazdaságért felelős miniszter pénteken Facebook oldalán.
2026. Május 23. 15:00, szombat | Belföld
Mark Rutte NATO-főtitkárral egyeztetett Orbán Anita
2026. Május 23. 13:00, szombat | Belföld
Vitézy Dávid: a kormány elkötelezett a Budapest Airport bővítése mellett
2026. Május 23. 10:00, szombat | Belföld
Tiszaújvárosi robbanás - Hernádi Zsolt: üzemi baleset történt
A Mol tiszaújvárosi üzemében üzemi baleset történt, külső beavatkozásnak nem látták nyomát - hangsúlyozta a Mol elnök-vezérigazgatója péntek délután a helyszínen tartott sajtótájékoztatón.
