Hírek
2018. Március 26. 13:27, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Kokaint találtak egy szerb férfinál Röszkén

Négyszáz gramm kokaint találtak egy szerb férfi autójában elrejtve Röszkén - tájékoztatta a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője hétfőn az MTI-t.
Szabó Szilvia közölte, egy egyedül utazó szerb férfi szombaton kora délután jelentkezett belépésre a röszkei autópálya-határátkelőhelyen. A gyanús járművet kábítószer-kereső kutyával is átvizsgálták. A kocsi kardánboxában kialakított rekeszbe több mint 400 gramm kábítószergyanús fehér port - a gyorsteszt szerint kokaint - találtak.
A sofőrt őrizetbe vették, kábítószer birtoklásának vétsége miatt indult eljárás ellene - tudatta a százados.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 27. 07:58, szerda | Belföld
Navracsics Tibor szerint Magyarországra jönnek az uniós források és jól érzik itt magukat
Magyarországra jönnek az európai uniós források, \"és jól is érzik magukat\" - jelentette ki a közigazgatási és területfejlesztési miniszter a Tolna vármegyei Simontornyán kedden.
2025. Augusztus 27. 07:58, szerda | Belföld
Visit Hungary: a Szent István-napi programsorozat 23 százalékkal több vendéget vonzott Budapestre
A Szent István-napi programsorozat 23 százalékkal több vendéget vonzott Budapestre az idén a tavalyihoz képest, augusztus 16. és 20. között 35 százalékkal több belföldi és 20 százalékkal több külföldi turista érkezett a fővárosba
2025. Augusztus 27. 07:57, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: saját magát köpi szembe az Európai Bizottság a Barátság kőolajvezeték elleni támadások ügyében
2025. Augusztus 27. 07:56, szerda | Belföld
Megkezdték az aláírásgyűjtést december 24. munkaszünetté tételéért
Elindította kedden országos aláírásgyűjtési akcióját a Jobbik Magyarországért Mozgalom annak érdekében, hogy a polgárok eldönthessék: váljon-e munkaszüneti nappá december 24.