Hírek
2019. December 31. 07:07, kedd |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Közvetlen repülőjárat létesült Budapest és a kínai Hszian között

Hétfőtől heti két alkalommal közvetlen légi járat közlekedik a kínai Hszian tartományi főváros és Budapest között.
A kínai tartományi főváros nemzetközi repülőtere, a Xianyang International Airport hétfői bejelentése szerint hétfőtől három közvetlen járattal bővült a menetrend.
A Shanghai Airlines kínai légitársaság üzemeltetésében heti két alkalommal, hétfőnként és csütörtökönként indul repülőjárat Budapestre, aznapi visszaúttal.
A belső kínai területek északnyugati részén elterülő Senhszi tartomány fővárosa, a Pekingtől 900 kilométerre délnyugatra fekvő Hszian repülőtere az idén 19 új nemzetközi célállomással bővítette járathálózatát. A kínai város már 36 ország 88 városából érhető el közvetlen repülőjárattal.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 14. 07:16, kedd | Belföld
Az OTP és a magyar állam közösen újítja fel a gödöllői kastélyt
A 20. század nem a mecénások évszázada volt a magyar műemléktörténetben, de ez a korszak most véget ért.
2025. Október 14. 07:14, kedd | Belföld
Orbán Viktort dicsérte Donald Trump
Orbán Viktor egy nagyszerű vezető - jelentette ki Donald Trump amerikai elnök hétfőn az egyiptomi Sarm-es-Sejkben rendezett békekonferencián.
2025. Október 14. 07:08, kedd | Belföld
Orbán Viktor: ha nincs tárgyalás, nincs béke
Ha nincs tárgyalás, nincs béke - írta Orbán Viktor miniszterelnök hétfő este a Facebookon közzétett bejegyzésében.