Városlista
2025. augusztus 27, szerda - Gáspár

Hírek

2018. Április 12. 15:58, csütörtök | Belföld
Forrás: MTI

Lezárják az M1-est Bicske és Tatabánya között

Lezárják az M1-est Bicske és Tatabánya között

Pénteken 9 és 13 óra között aszfaltozás miatt lezárják az M1-es autópálya Hegyeshalom felé vezető oldalát Bicske és Tatabánya között - közölte a Magyar Közút Nonprofit Zrt. csütörtökön az MTI-vel.

A társaság tájékoztatása szerint a forgalmat ez idő alatt az 1-es útra terelik, az útszakaszon jelentős torlódásra kell számítani.

Az M1-esen közlekedők más szakaszokon is találkozhatnak korlátozásokkal. A Hegyeshalom felé vezető oldalon például a 16-os és a 17-es kilométer között a külső sávban teljes körű felújítás zajlik.

Az autópálya érintett szakaszának mielőbbi felújítására ezen a héten a bicskein kívül a kisbéri, a sárvári, a körmendi, az esztergomi, a marcali, a dabasi, a polgári és a csornai mérnökségről is irányítottak át szakembereket és munkagépeket.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Augusztus 27. 07:58, szerda | Belföld

Navracsics Tibor szerint Magyarországra jönnek az uniós források és jól érzik itt magukat

Magyarországra jönnek az európai uniós források, \"és jól is érzik magukat\" - jelentette ki a közigazgatási és területfejlesztési miniszter a Tolna vármegyei Simontornyán kedden.

2025. Augusztus 27. 07:58, szerda | Belföld

Visit Hungary: a Szent István-napi programsorozat 23 százalékkal több vendéget vonzott Budapestre

A Szent István-napi programsorozat 23 százalékkal több vendéget vonzott Budapestre az idén a tavalyihoz képest, augusztus 16. és 20. között 35 százalékkal több belföldi és 20 százalékkal több külföldi turista érkezett a fővárosba

2025. Augusztus 27. 07:56, szerda | Belföld

Megkezdték az aláírásgyűjtést december 24. munkaszünetté tételéért

Elindította kedden országos aláírásgyűjtési akcióját a Jobbik Magyarországért Mozgalom annak érdekében, hogy a polgárok eldönthessék: váljon-e munkaszüneti nappá december 24.