Városlista
2025. augusztus 27, szerda - Gáspár

Hírek

2017. Augusztus 29. 18:41, kedd | Belföld
Forrás: fm sajtó

Még egy hétig lehet jelentkezni az idei TeSzedd! akcióra

Még egy hétig lehet jelentkezni az idei TeSzedd! akcióra

Még lehet jelentkezni az idei, imműr 7. alkalommal meghirdetett TeSzedd! akcióra.

Az idén 7. alkalommal meghirdetett TeSzedd! – Önkéntesen a tiszta Magyarországért! akcióban való részvételre a www.teszedd.hu honlapon szeptember 5-én (kedd) éjfélig lehet koordinátorként találkozási pontot létrehozni, és önkéntesként regisztrálni.

A szeptember 15-e és 17-e között megvalósuló Teszedd! akció keretében az önkéntes szemétszedésre – az elmúlt évekhez hasonlóan – kisebb-nagyobb baráti társaságokat, munkahelyi közösségeket, családokat, és diákokat várnak a szervezők. Budapesten például az egyik zöld média szerkesztősége regisztrált egy olyan találkozási pontot, ahol a munkatársak, olvasóikkal együtt szedik a szemetet.
A jelentkezőknek fontos betartaniuk a szeptember 5-i határidőt, mert az addig beérkezett résztvevői regisztrációk alapján tudják a szervezők időben és megfelelő mennyiségben eljuttatni a szemétszedéshez szükséges eszközöket (zsákok, kesztyűk) a találkozási pontokra, a helyi szervezést összefogó koordinátorokhoz.

Címkék: akció, környezet, teszedd

Ezek érdekelhetnek még

2025. Augusztus 27. 07:58, szerda | Belföld

Navracsics Tibor szerint Magyarországra jönnek az uniós források és jól érzik itt magukat

Magyarországra jönnek az európai uniós források, \"és jól is érzik magukat\" - jelentette ki a közigazgatási és területfejlesztési miniszter a Tolna vármegyei Simontornyán kedden.

2025. Augusztus 27. 07:58, szerda | Belföld

Visit Hungary: a Szent István-napi programsorozat 23 százalékkal több vendéget vonzott Budapestre

A Szent István-napi programsorozat 23 százalékkal több vendéget vonzott Budapestre az idén a tavalyihoz képest, augusztus 16. és 20. között 35 százalékkal több belföldi és 20 százalékkal több külföldi turista érkezett a fővárosba

2025. Augusztus 27. 07:56, szerda | Belföld

Megkezdték az aláírásgyűjtést december 24. munkaszünetté tételéért

Elindította kedden országos aláírásgyűjtési akcióját a Jobbik Magyarországért Mozgalom annak érdekében, hogy a polgárok eldönthessék: váljon-e munkaszüneti nappá december 24.