Hírek
2020. Március 24. 05:00, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Megmérgezte kétéves gyermekét egy kecskeméti nőt
Elrendelte a Kecskeméti Járásbíróság annak a 30 éves nőnek a letartóztatását, aki a gyanú szerint gyógyszerrel megmérgezte kétéves gyermekét - közölte a Kecskeméti Törvényszék hétfőn az MTI-vel.
A Bács-Kiskun Megyei Főügyészség korábbi közleményében azt írta, a gyanú szerint a kecskeméti nő múlt pénteken betegfelvételre jelentkezett 2 éves gyermekével a megyei kórházban. Közben nyugtatót adott be kislányának, hogy a gyereket a rosszulléte miatt benntartsák. A kislány a gyógyszer hatására elvesztette az eszméletét és életveszélyes mérgezést szenvedett.
A nőt, aki beismerte tettét, a rendőrök még aznap este őrizetbe vették.
A megyei főügyészség életveszélyt okozó testi sértés gyanúja miatt indítványozta a nő letartóztatását, amelyet a Kecskeméti Járásbíróság a bűnismétlés megakadályozására hivatkozva egy hónapra elrendelt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 27. 17:00, péntek | Belföld
Orbán Viktor: ha lesz olcsó energia, akkor talpon marad az európai autóipar
2026. Február 27. 16:00, péntek | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf: újabb intézkedések erősítik a kritikus infrastruktúra védelmét
2026. Február 27. 13:12, péntek | Belföld
Orbán Viktor szerint megtámadták Magyarországot
Magyarországot megtámadták, "olajblokád" alá vették - jelentette ki a miniszterelnök pénteken a Kossuth rádió Jó reggelt, Magyarország! című műsorában.
2026. Február 27. 12:00, péntek | Belföld
NGM-helyettes államtitkár: a reptéri fejlesztések célja, hogy Magyarország a régió légiközlekedési központjává váljon
A reptéri fejlesztések célja, hogy a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér a régió utasforgalmi és teherszállítási csomópontjává váljon
