Hírek
2017. Május 04. 14:54, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Napsütés, de eső is várható az első májusi hétvégén

Többórás napsütésre, de záporokra, zivatarokra is készülni kell az első májusi hétvégén.
Kezdetben akár 25 Celsius-fok is lehet, vasárnap inkább 20 fok körül alakulnak a maximumok - derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálat csütörtöki, az MTI-hez is eljuttatott előrejelzéséből.
Pénteken hajnalban a Dunántúlon erősen, máshol változóan felhős lesz az ég, északkeleten lehet párásság, köd, ami kora délelőtt feloszlik. Napközben legalább pár órára mindenhol kisüt majd a nap, de ismét többfelé várhatók záporok, elszórtan zivatarok. Emellett többfelé megélénkül, zivatarok környezetében átmenetileg meg is erősödhet a szél. A legalacsonyabb hőmérséklet 6-12, a legmagasabb 19-25 fok között alakul.
Szombaton északkeleten, keleten kevesebb, máshol többórás napsütés várható. Főként a Dunától keletre lehet több helyen zápor, zivatar. A leghidegebb órákban 6-13 fok, napközben 19-23 fok lehet.
Vasárnap is többfelé várható eső, zápor. A minimumhőmérséklet 7-13 fok között valószínű, a nappali maximumok 16-21 fok között alakulnak.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 14. 07:16, kedd | Belföld
Az OTP és a magyar állam közösen újítja fel a gödöllői kastélyt
A 20. század nem a mecénások évszázada volt a magyar műemléktörténetben, de ez a korszak most véget ért.
2025. Október 14. 07:14, kedd | Belföld
Orbán Viktort dicsérte Donald Trump
Orbán Viktor egy nagyszerű vezető - jelentette ki Donald Trump amerikai elnök hétfőn az egyiptomi Sarm-es-Sejkben rendezett békekonferencián.
2025. Október 14. 07:08, kedd | Belföld
Orbán Viktor: ha nincs tárgyalás, nincs béke
Ha nincs tárgyalás, nincs béke - írta Orbán Viktor miniszterelnök hétfő este a Facebookon közzétett bejegyzésében.