Hírek
2020. Április 03. 05:02, péntek |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Napsütéses, száraz idő lesz a hétvégén
Napsütéses, száraz idő lesz a hétvégén, és a hajnali hideg is mérséklődik - derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálat országos, középtávú előrejelzéséből, amelyet csütörtökön juttattak el az MTI-nek.
Pénteken több órás napsütés várható. A legalacsonyabb hőmérséklet mínusz 4 és plusz 1 fok között várható, de a fagyzugokban ennél több fokkal hidegebb is lehet. A legmagasabb hőmérséklet 13 és 17 fok között valószínű.
Szombaton napos idő várható, de az északi megyékben esetleg előfordulhat egy-egy futó zápor. A minimumhőmérséklet általában mínusz 3 és plusz 3, a maximumhőmérséklet 13 és 17 fok között valószínű.
Vasárnap is túlnyomóan derült, száraz idő lesz. A leghidegebb órákban mínusz 3 és plusz 4 fok között, napközben plusz 14 és 17 fok között alakul a hőmérséklet - olvasható az előrejelzésben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 13. 09:16, hétfő | Belföld
Kilőtt a forint a választási eredmény hírére
Négy éve nem volt ilyen erős a magyar fizetőeszköz.
2026. Április 13. 07:08, hétfő | Belföld
Választás 2026 – 96,89 százalékos feldolgozottság - Tisza kétharmad
Az országos listákra leadott szavazatok 96,89 százalékos feldolgozottságánál a pártlistákra leadott szavazatok száma a következő a Nemzeti Választási Iroda adatai szerint:
2026. Április 13. 07:07, hétfő | Belföld
Magyar Péter: a Tisza-kormány minden magyart képviselni fog
A Tisza-kormány minden magyart képviselni fog - jelentette ki Magyar Péter vasárnap este Budapesten, pártja eredményváró rendezvényén.
2026. Április 12. 22:58, vasárnap | Belföld
Történelmi részvétel mellett nyert a Tisza Párt, új korszak kezdődhet Magyarországon
Óriási fölénnyel, minden bizonnyal kétharmados többséget szerzett a Tisza Párt.
