Hírek
2011. Október 15. 07:21, szombat |
Belföld
Forrás: HírTV
Nem lesz kávéadó
A Nemzetgazdasági Minisztérium közleményében cáfolta azokat a sajtóhíreket, amelyek szerint a termékre népegészségügyi termékadót vetne ki a kormány.
A dokumentum kitér arra is, hogy az ízesített sörök és alkoholos frissítő esetében egységesen 20 forint per literes termékadó bevezetésére tesz javaslatot a kabinet. (da)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 28. 07:29, péntek | Belföld
Magyarország újabb négymilliárd forintos mezőgazdasági támogatási programot indít Bosznia-Hercegovinában
2025. November 28. 07:28, péntek | Belföld
Orbán Viktor: azért utazok Moszkvába, hogy biztosított legyen Magyarország energiaellátása
Azért utazok Moszkvába, hogy télre is, és a következő évre is biztosított legyen Magyarország energiaellátása, megfizethető áron -
2025. November 27. 07:38, csütörtök | Belföld
Jövő héten létrejöhet a megállapodás a 2026. évi minimálbér- és garantált bérminimum emelés mértékéről
Akár már a jövő héten létrejöhet a megállapodás a 2026. évi minimálbér- és garantált bérminimum emelés mértékéről
