Hírek
2023. Január 30. 07:26, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Nyílt napot tartanak a Nemzeti Közszolgálati Egyetemen csütörtökön

Online nyílt nappal várja az érdeklődőket a Nemzeti Közszolgálati Egyetem (NKE) csütörtökön, a programokat az egyetem Facebook-oldalán követhetik az érdeklődők délután 4 órától.
Az NKE tájékoztatása szerint a nyílt napon interjút láthatnak az érdeklődők Deli Gergely rektorral, az egyetem nemzetközi kapcsolatairól pedig Koller Boglárka nemzetközi rektorhelyettes ad tájékoztatást.
Az Államtudományi és Nemzetközi Tanulmányok Kar képzéseit Méhes Tamás oktatási dékánhelyettes mutatja be, a Víztudományi Kar képzéseiről Bíró Tibor dékán beszél, a Hadtudományi és Honvédtisztképző Kar képzéseit Szászi Gábor ezredes, oktatási dékánhelyettes ismerteti. A Rendészettudományi Kar képzéseiről Hautzinger Zoltán ezredes, oktatási dékánhelyettes, a Katasztrófavédelmi Intézet képzéseiről pedig Érces Gergő őrnagy, megbízott tanszékvezető tart előadást.
A nyílt napon egyetemi hallgatók mesélnek arról, milyen egy nap a Ludovika Campuson, a Bajai Campuson és a Zrínyi Campuson, a leendő hallgatóknak emellett virtuális túrákon is bemutatják az egyetemi kampuszokat. A képzések és az egyetemi sportélet bemutatása mellett egykori hallgatók is beszámolnak az egyetem elvégzése utáni életpályájukról.
A nyílt napon az érdeklődők Paplogó Editnek, az oktatási és tanulmányi iroda vezetőjének tehetik fel a felvételivel kapcsolatos kérdéseiket.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 27. 07:25, péntek | Belföld
Pride - ORFK: a szervezőké a felelősség
2025. Június 27. 07:23, péntek | Belföld
Átmenetileg enyhül a kánikula a hévégére
Átmenetileg enyhül a kánikula a hétvégére, a hőmérséklet csúcsértéke 30 Celsius-fok körül alakul.
2025. Június 26. 07:21, csütörtök | Belföld
Ma tetőzik a kánikula, este hidegfront érkezik
Csütörtökön tetőzik a kánikula: az Alföld déli régiójában akár 38-39 Celsius-fokot is mutathatnak a hőmérők, majd este hidegfront érkezik záporokkal, zivatarokkal és nagy területen viharossá fokozódik a szél