Városlista
2025. december 31, szerda - Szilveszter

Hírek

2019. December 05. 12:45, csütörtök | Helyi
Forrás: gardony.hu

Gárdonyi nyugdíjasok figyelem !

Gárdonyi nyugdíjasok figyelem !

2019 december 23-ig lehet igénybe venni a kedvezményes árú gyógykezeléseket.

Az Agárdi Gyógy- és Termálfürdő gyógyászati akciója idén, 2019. szeptember 2. és 2019 december 23. között ismét igénybe vehető. Az akciót a megszokottak szerint kizárólag érvényes nyugdíjas igazolvány, lakcímkártya és vény bemutatásával igényelhetik vendégeink. 2019. szeptember 2-től Fejér megye nyugdíjasainak a fürdő regeneráló, TB által finanszírozott gyógykezeléseit kedvezményes áron és pihentetően komfortos környezetben nyújtjuk. Adott kedvezmény szerint abban az esetben, amennyiben a maximális 60 kezelést (medencefürdő, gyógymasszázs, iszapkezelés, víz alatti sugármasszázs, súlyfürdő, szénsavfürdő, víz alatti csoportos gyógytorna) igényli a vendég, 27.000Ft – 30.000Ft helyett a gárdonyi, agárdi és dinnyési nyugdíjasok továbbra is 13.000 Ft-ért vehetik igénybe a gyógyulást elősegítő szolgáltatásainkat (217Ft/ kezelés).

foto: termalonline.hu

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi

Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására

A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést

2025. December 31. 07:35, szerda | Életmód

Különleges meteorraj érkezik január első napjaiban

Január első napjaiban érkezik a Quadrantidák meteorraj, továbbá egy látványos négyes együttállás is megfigyelhető lesz az éjszakai égbolton - közölte a Svábhegyi Csillagvizsgáló hétfőn az MTI-vel.

2025. December 31. 07:34, szerda | Életmód

Lavina sodort el egy magyar házaspárt Dél-Tirolban, a férj meghalt

Lavina sodort el hétfőn egy magyar házaspárt az olaszországi Trentino-Alto Adige (Dél-Tirol) megye Aurina-völgyében, a férj meghalt, felesége viszont sértetlen maradt

2025. December 31. 07:33, szerda | Kék hírek

A NAV nevével visszaélve támadnak adathalász csalók

A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) nevével visszaélve támadnak az adathalászatra specializálódott csalók, akik adó-visszatérítés lehetőségével kecsegtetik áldozataikat - közölte az adhatóság kedden az MTI-vel.