Hírek
2022. Június 20. 12:02, hétfő |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Prostitúcióra kényszerített a saját feleségét a 21 éves férfi - Videó
Egy 21 éves férfit fogtak el Pellérden a rendőrök a minap. A nyomozók emberkereskedelemmel és kényszermunkával gyanúsítják.
A Mecsek Közterületi Alosztály munkatársai június 17-én délelőtt a pellérdi szőlőhegyen fogtak el egy férfit, aki a gyanú szerint 2018 júniusától közel négy éven át arra kényszerítette feleségét, hogy prostituáltként dolgozzon. A nőt folyamatosan bántalmazta, szexuálisan kihasználta, a nő prostitúcióból származó pénzét pedig rendszeresen elvette – közölte a rendőrség.
A 21 éves férfit előállították a rendőrségre, majd kihallgatták gyanúsítottként. Őrizetbe vették, és kezdeményezték letartóztatását.
Ellene emberkereskedelem és kényszermunka miatt nyomoz a Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 27. 07:38, csütörtök | Belföld
Jövő héten létrejöhet a megállapodás a 2026. évi minimálbér- és garantált bérminimum emelés mértékéről
Akár már a jövő héten létrejöhet a megállapodás a 2026. évi minimálbér- és garantált bérminimum emelés mértékéről
2025. November 27. 07:34, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: az otthonteremtési program eddigi eredményei imponzánsak
2025. November 26. 07:39, szerda | Belföld
Orbán Viktor: Magyarország nemzeti, jobboldali kormánya garantálja a békét, a stabil iparpolitikát és a stabil adórendszert
2025. November 26. 07:35, szerda | Belföld
Februárra eléri a pedagógusok átlagbére a diplomás átlagbér 80 százalékát
Február első hetére a kormány 100 százalékban teljesíti azon vállalását, hogy a pedagógusok átlagbére eléri a magyarországi diplomás átlagbér 80 százalékát
