Hírek
2012. Április 14. 07:11, szombat |
Belföld
Forrás: OrintPress
Rákot okozhat a körömlakk?

Egy amerikai tanulmány rámutatott, hogy a legtöbb körömlakk veszélyes vegyi anyagokat tartalmaz, amely hosszú távon akár rákot is okozhat.
A toxikus anyagokat vizsgáló kaliforniai szakemberek szerint ezek a vegyi anyagok hosszú távon rákot és születési rendellenességeket okozhatnak. Ráadásul szerintük a legnagyobb probléma, hogy a gyártó cégek nem sorolják fel az összetevő vegyi anyagokat a körömlakk cimkéjén.
A tisztviselők leginkább a műkörmös szalonban dolgozók egészsége miatt aggódnak, hiszen ők napi több órán keresztül szívják be ezeket a káros anyagokat – írja a GatesChiliPost.com.
OrientPress Hírügynökség
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 27. 07:58, szerda | Belföld
Navracsics Tibor szerint Magyarországra jönnek az uniós források és jól érzik itt magukat
Magyarországra jönnek az európai uniós források, \"és jól is érzik magukat\" - jelentette ki a közigazgatási és területfejlesztési miniszter a Tolna vármegyei Simontornyán kedden.
2025. Augusztus 27. 07:58, szerda | Belföld
Visit Hungary: a Szent István-napi programsorozat 23 százalékkal több vendéget vonzott Budapestre
A Szent István-napi programsorozat 23 százalékkal több vendéget vonzott Budapestre az idén a tavalyihoz képest, augusztus 16. és 20. között 35 százalékkal több belföldi és 20 százalékkal több külföldi turista érkezett a fővárosba
2025. Augusztus 27. 07:57, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: saját magát köpi szembe az Európai Bizottság a Barátság kőolajvezeték elleni támadások ügyében
2025. Augusztus 27. 07:56, szerda | Belföld
Megkezdték az aláírásgyűjtést december 24. munkaszünetté tételéért
Elindította kedden országos aláírásgyűjtési akcióját a Jobbik Magyarországért Mozgalom annak érdekében, hogy a polgárok eldönthessék: váljon-e munkaszüneti nappá december 24.