Hírek
2017. December 31. 17:09, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Rálőttek egy autóra Csepelen

Rálőttek egy autóra Csepelen vasárnap reggel, a rendőrség lőfegyverrel vagy lőszerrel visszaélés gyanúja miatt indított nyomozást ismeretlen tettes ellen.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság vasárnapi, MTI-hez eljuttatott közleményében azt írta: reggel kaptak bejelentést arról, hogy a XXI. kerületi Cirmos sétányon rálőttek egy gépkocsira. Az esetnél nem sérült meg senki.
Közölték: keresik az elkövetőt, a történtekről, illetve a folyamatban lévő nyomozásról jelenleg nem adnak bővebb információt.
A Csepel.info írta meg, hogy lövés dördült el Csepelen az Akácfa utcai kiserdő környékén vasárnap reggel.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 27. 07:58, szerda | Belföld
Navracsics Tibor szerint Magyarországra jönnek az uniós források és jól érzik itt magukat
Magyarországra jönnek az európai uniós források, \"és jól is érzik magukat\" - jelentette ki a közigazgatási és területfejlesztési miniszter a Tolna vármegyei Simontornyán kedden.
2025. Augusztus 27. 07:58, szerda | Belföld
Visit Hungary: a Szent István-napi programsorozat 23 százalékkal több vendéget vonzott Budapestre
A Szent István-napi programsorozat 23 százalékkal több vendéget vonzott Budapestre az idén a tavalyihoz képest, augusztus 16. és 20. között 35 százalékkal több belföldi és 20 százalékkal több külföldi turista érkezett a fővárosba
2025. Augusztus 27. 07:57, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: saját magát köpi szembe az Európai Bizottság a Barátság kőolajvezeték elleni támadások ügyében
2025. Augusztus 27. 07:56, szerda | Belföld
Megkezdték az aláírásgyűjtést december 24. munkaszünetté tételéért
Elindította kedden országos aláírásgyűjtési akcióját a Jobbik Magyarországért Mozgalom annak érdekében, hogy a polgárok eldönthessék: váljon-e munkaszüneti nappá december 24.