Városlista
2026. február 27, péntek - Ákos, Bátor

Hírek

2012. Január 27. 07:55, péntek | Sport
Forrás: mno.hu/MTI

Reménykedik az orosz

Reménykedik az orosz

Vitalij Petrov, aki tavaly a Renault versenyzője volt, egyelőre nem kapott helyet a Forma-1-es csapatok egyikében sem.

Az orosz pilóta ugyanakkor reménykedik, hogy megszerezheti az egyetlen, még kiadó pilótaülést.

„Mindenképpen a Forma-1-ben szeretnék maradni, mert ha nem sikerül, akkor 2013-ban már nagyon nehéz lesz visszakerülni” – idézte őt az As című spanyol sportnapilap. Petrov elárulta: csak abban az esetben lesz tesztpilóta a Pirellinél, ha nem tud leszerződni a HRT-istállóhoz. „Felkértek erre a munkára, de még nem állapodtunk meg véglegesen, mert nagyon bízom abban, hogy ott lehet a rajtrácson márciusban” – mondta.

A 2012-es, húszfutamos világbajnokság március 18-án rajtol Melbourne-ben és november 25-én zárul Brazíliában. Petrov tavaly a tizedik helyen zárt a Renault-val.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 27. 07:14, péntek | Sport

Európa-liga - Kétgólos hazai sikerével nyolcaddöntős a Ferencváros

A Ferencváros 2-0-ra legyőzte a vendég Ludogorecet a labdarúgó Európa-liga rájátszásának első körös visszavágóján, csütörtökön, ezzel 3-2-es összesítéssel továbbjutott a nyolcaddöntőbe.

2026. Február 24. 16:00, kedd | Sport

Férfi kézilabda MK - Az elődöntőben találkozik a Veszprém és a Szeged

A címvédő Szeged a bajnok Veszprémmel találkozik a férfi kézilabda Magyar Kupa elődöntőjében.