Hírek
2018. Június 10. 19:14, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Szakadékba zuhant egy turista a solymári erdőben

Megcsúszott és szakadékba zuhant egy nő vasárnap délután a solymári erdőben, a Barlang utca közelében - közölte a katasztrófavédelem az MTI-vel.
A turista a karján és a fején sérült meg.
Kolozsi Péter, a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság helyettes szóvivője elmondta, hogy egy középkorú nő esett a szakadékba túrázás közben. III. és VIII. kerületi hivatásos, valamint solymári önkéntes tűzoltók vonultak a helyszínre.
A tűzoltók kötélpályát építettek, a sérültet gerinchordágyra fektetve emelték ki, majd adták át a mentőknek - mondta el a helyettes szóvivő.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 27. 07:58, szerda | Belföld
Navracsics Tibor szerint Magyarországra jönnek az uniós források és jól érzik itt magukat
Magyarországra jönnek az európai uniós források, \"és jól is érzik magukat\" - jelentette ki a közigazgatási és területfejlesztési miniszter a Tolna vármegyei Simontornyán kedden.
2025. Augusztus 27. 07:58, szerda | Belföld
Visit Hungary: a Szent István-napi programsorozat 23 százalékkal több vendéget vonzott Budapestre
A Szent István-napi programsorozat 23 százalékkal több vendéget vonzott Budapestre az idén a tavalyihoz képest, augusztus 16. és 20. között 35 százalékkal több belföldi és 20 százalékkal több külföldi turista érkezett a fővárosba
2025. Augusztus 27. 07:57, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: saját magát köpi szembe az Európai Bizottság a Barátság kőolajvezeték elleni támadások ügyében
2025. Augusztus 27. 07:56, szerda | Belföld
Megkezdték az aláírásgyűjtést december 24. munkaszünetté tételéért
Elindította kedden országos aláírásgyűjtési akcióját a Jobbik Magyarországért Mozgalom annak érdekében, hogy a polgárok eldönthessék: váljon-e munkaszüneti nappá december 24.