Hírek
2018. Február 21. 18:06, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Szinte mindenütt helyreállt az áramszolgáltatás a havazás után
Szinte mindenütt helyreállt a havazás miatt kiesett áramszolgáltatás, csupán a Zala megyei Bak település negyven fogyasztási helye jelent kivételt
- közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) helyettes szóvivője szerdán az MTI-vel.
Mukics Dániel azt mondta, a községben tapasztalható hiba nem érinti a háztartások fűtését, így nem volt szükség melegedőhelyek megnyitására.
Mindenhol másutt már helyreállt az áramszolgáltatás - tette hozzá a helyettes szóvivő.
Szerdán eddig 32 helyre riasztották a tűzoltókat, többnyire a hó súlyától kidőlt fákhoz és elakadt, árokba csúszott járművekhez. A keddi 48 esettel együtt így 80 beavatkozás történt a havazás kezdete óta, ami átlagos, egyáltalán nem számít soknak - közölte Mukics Dániel.
Szerda reggel a helyettes szóvivő még arról adott tájékoztatást, hogy három településen, csaknem ezer fogyasztási helyen szünetel az áramszolgáltatás.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 27. 13:12, péntek | Belföld
Orbán Viktor szerint megtámadták Magyarországot
Magyarországot megtámadták, "olajblokád" alá vették - jelentette ki a miniszterelnök pénteken a Kossuth rádió Jó reggelt, Magyarország! című műsorában.
2026. Február 27. 12:00, péntek | Belföld
NGM-helyettes államtitkár: a reptéri fejlesztések célja, hogy Magyarország a régió légiközlekedési központjává váljon
A reptéri fejlesztések célja, hogy a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér a régió utasforgalmi és teherszállítási csomópontjává váljon
