Hírek
2017. Augusztus 18. 16:51, péntek |
Helyi
Forrás: mti.hu
Szombaton a nap második felében érkezhet a hidegfront
A friss előrejelzések szerint továbbra is szombaton, valószínűleg a nap második felében érkezik a hidegfront; vasárnap estére csökkenhet a \"csapadékhajlam\"
– számolt be röviden az ünnepi hétvége időjárásáról az Országos Meteorológiai Szolgálat.
Azt írták: a szombaton várható hidegfront előbb a Dunántúlt, majd este a középső megyéket is eléri. Vasárnap eleinte több helyen eshet, majd nyugat felől szakadozik a felhőzet, estére jelentősen csökkenhet a csapadékhajlam. A Dunántúlon és a keleti megyékben lehet erős az északi, északnyugati szél – tették hozzá.
Az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) szerda délutáni közleményében kiemelte: mindenkit arra kérnek, hogy mielőtt elindulnak az ünnepi rendezvényekre, tájékozódjanak az időjárási előrejelzésről, illetve az érvényben lévő vagy várható meteorológiai riasztásokról, a rendezvényen pedig minden esetben tartsák be a szervezők és a hatóságok utasításait.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Április 12. 22:58, vasárnap | Belföld
Történelmi részvétel mellett nyert a Tisza Párt, új korszak kezdődhet Magyarországon
Óriási fölénnyel, minden bizonnyal kétharmados többséget szerzett a Tisza Párt.
2026. Április 12. 22:57, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: gratuláltam a győztes pártnak
2026. Április 12. 22:56, vasárnap | Belföld
Választás 2026 - Dobrev Klára lemondott a DK elnöki tisztségéről
Dobrev Klára és a Demokratikus Koalíció (DK) teljes elnöksége lemondott vasárnap éjjel, miután a párt nem szerzett mandátumot az országgyűlési választáson.
