Hírek
2019. December 29. 08:01, vasárnap |
Belföld
Forrás: infovárosok - illusztráció: police.hu
Több ezer adag varázsdohányt adtak el éveken át
Befejezték a budapesti nyomozók annak a három férfinak és egy nőnek az ügyét, akik új pszichoaktív anyaggal kereskedtek.
Budapesten a X. kerületében a Hős utcában a 43 éves G. Róbert, a 19 éves G. Beatrix, a 25 éves G. Máté, valamint a 31 éves D. Boldizsár úgynevezett varázsdohányt árult. A dílerek 2016-tól egészen 2018 nyári elfogásukig mintegy 2900 adag új pszichoaktív anyagot adtak el - számolt be az ügyről a rendőrség.
A rendőrök a bűnszövetségben elkövetett új pszichoaktív anyaggal visszaélés bűntett miatt folytatott nyomozás lezárását követően vádemelési javaslattal a napokban átadták az ügy iratait az illetékes ügyészségnek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 12. 22:58, vasárnap | Belföld
Történelmi részvétel mellett nyert a Tisza Párt, új korszak kezdődhet Magyarországon
Óriási fölénnyel, minden bizonnyal kétharmados többséget szerzett a Tisza Párt.
2026. Április 12. 22:57, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: gratuláltam a győztes pártnak
2026. Április 12. 22:56, vasárnap | Belföld
Választás 2026 - Dobrev Klára lemondott a DK elnöki tisztségéről
Dobrev Klára és a Demokratikus Koalíció (DK) teljes elnöksége lemondott vasárnap éjjel, miután a párt nem szerzett mandátumot az országgyűlési választáson.
2026. Április 12. 08:14, vasárnap | Belföld
Megkezdődött a választás, máris született egy rekord
A vasárnapi országgyűlési képviselő-választáson reggel 7 óráig a szavazásra jogosultak 3,46 százaléka adta le szavazatát a Nemzeti Választási Iroda (NVI) adatai szerint.
