A VRS Sport - Team BZ Racing színeiben indul Nagy Beni 2018-ban a Suzuki Swift Cup Europe sorozatban.

2018. Március 02. 16:19, péntek | Sport

Gyulay Zsolt, a Hungaroring Sport Zrt. elnök-vezérigazgatója szerint nagyon szépen fogynak a jegyek az idei Forma-1-es Magyar Nagydíjra

Autóversenyzők visznek örömautózásra daganatos gyerekeket
2018. Február 26. 05:00, hétfő | Belföld

Örömautózásra visznek daganatos betegséggel küzdő gyermekeket az autósport több szakágának versenyzői április 7-én a Hungaroringen.

Forma-1 - Magyar Nagydíj július 29-én lesz, március 25-én rajtol a szezon
2017. December 07. 13:49, csütörtök | Sport

A Nemzetközi Automobil Szövetség (FIA) megerősítette a 2018-as Forma-1-es naptárat, amely alapján július 29-én rendezik a Magyar Nagydíjat, míg a világbajnokság március 25-én rajtol Ausztráliában.

Kiss Norbert rajt-cél győzelmet aratott hazai közönség előtt
2017. Augusztus 26. 19:24, szombat | Sport

A kétszeres Európa-bajnok Kiss Norbert, a Tankpool24-Mercedes magyar pilótája rajt-cél győzelmet aratott szombaton a Hungaroringen, a kamion Eb magyarországi fordulójának első futamán.

Öt márka 16 versenyzője indul a Hungaroringen a kamion Eb-n
2017. Augusztus 24. 13:18, csütörtök | Sport

A tavalyihoz képest több, öt márka 16 versenyzője áll rajthoz a gyorsasági kamion Európa-bajnokság hétvégi fordulóján a Hungaroringen, ahol a kétszeres Eb-győztes Kiss Norbert futamgyőzelmekért száll harcba.

Vettel nyert a Hungaroringen és növelte az előnyét összetettben
2017. Július 30. 16:33, vasárnap | Sport

A négyszeres világbajnok Sebastian Vettel nyerte a 32. Forma-1-es Magyar Nagydíjat vasárnap a Hungaroringen, ezzel 14 pontra növelte az előnyét összetettben a most negyedik Lewis Hamiltonnal szemben.

Harmincöt milliárdért fejlesztik a Hungaroringet 2019-ig
2017. Július 30. 05:08, vasárnap | Belföld

Három részletben, 35 milliárd forintért fejlesztik a Forma-1-es Magyar Nagydíjnak 1986 óta otthont adó Hungaroringet, hogy a pálya 2026 után is része legyen a világbajnoki sorozat versenynaptárának.

A Hungaroringen is jól érzékelhető, hogy új tulajdonos irányítja az F1-et
2017. Július 30. 05:00, vasárnap | Sport

A 32. Forma-1-es Magyar Nagydíj mogyoródi paddockjában és a célegyenesben található Gold Tribün mögötti területen is látványos és jól érzékelhető, hogy új tulajdonos \"vette át a hatalmat és az irányítást\".

Vettelé az első rajtkocka, Hamilton csak negyedik
2017. Július 29. 19:36, szombat | Sport

A világbajnoki pontversenyben vezető, négyszeres vb-győztes Sebastian Vettel nyerte a 32. Forma-1-es Magyar Nagydíj időmérő edzését szombaton, így a vasárnapi futamot ő kezdheti meg az első rajtkockából.

Magyar Nagydíj - A Hungaroring története: 31 éve épült a pálya
2017. Július 29. 05:00, szombat | Sport

Harmincegy éve, 1986 márciusában készült el a Hungaroring, amelyen öt hónappal később, augusztus 10-én került sor az első Forma-1-es Magyar Nagydíjra.

Hétvégén Magyar Nagydíj – Íme az eddigi dobogósok
2017. Július 28. 11:56, péntek | Sport

A hétvégi Forma-1-es Magyar Nagydíj örökranglistáját a háromszoros vb-győztes Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája vezeti öt diadallal.