2024. április 29, hétfő - Péter

Hírek

Négygólos fehérvári vereség Salzburgban
2017. Október 27. 05:35, péntek | Helyi sport

Két harmadon át méltó ellenfele volt Salzburgban a házigazdáknak a Fehérvár AV19, az utolsó húsz percre azonban nagyon belejöttek a Bikák, és végül 8-4-re győzték le a Volánt.

Sok emberelőny, sok lövés, de kevés gól - megint kikapott a Volán
2017. Október 16. 05:31, hétfő | Helyi sport

Az Innsbruck ellen akart javítani a grazi vereség után a Fehérvár AV19. Ezen a meccsen is látszott, hogy nagy gondjai vannak a góllövéssel Benoit Laporte együttesének.

Egy lőtt góllal nehéz hokimeccset nyerni, ki is kapott a Volán
2017. Október 09. 06:03, hétfő | Helyi sport

A Dornbirn legyőzése után Klagenfurtban próbált jó sorozatot építeni a Fehérvár AV19, de a rekordbajnok otthonában sem nyílt ki a fehérvári gólcsap...

Szoros meccs, egygólos Volán-vereség Linzben
2017. Október 02. 04:33, hétfő | Helyi sport

A Salzburg legyőzése után az újabb bravúr nem jött össze a Fehérvár AV19-nek.

Megérdemelt győzelem a Salzburg ellen
2017. Szeptember 30. 07:40, szombat | Helyi sport

A Fehérvár AV19 óriási küzdelem után, megalkuvást nem tűrő játékkal, a duplázó Ales Music és a remeklő Rajna Miklós vezérletével 2-1-es győzelmet aratott a Red Bull Salzburg ellen.

A Salzburg a pénteki ellenfél (videó)
2017. Szeptember 29. 09:03, péntek | Helyi sport

Pénteken a Red Bull Salzburg látogat az Ifjabb Ocskay Gábor Jégcsarnokba.

Két góllal kapott ki a Fehérvár AV19 Innsbruckban
2017. Szeptember 25. 07:34, hétfő | Helyi sport

Bár rögtön az elején megszerezte a vezetést Innsbruckban a Fehérvár AV19, mégsem jött össze a pontszerzés, a hazaiak 4-2-re győztek. A Volán öt meccs után öt ponttal áll az EBEL tizedik helyén.

Nagy halat fogott a Volán: Hári János Fehérváron
2017. Szeptember 21. 17:32, csütörtök | Helyi sport

Hári János személyében már bizonyított, nemzetközi szinten is a helyét megálló támadót igazolt a Fehévár AV19.

Nem volt elég hatékony a Volán, győzött a Znojmo Fehérváron
2017. Szeptember 18. 12:42, hétfő | Helyi sport

A Znojmo ellen játszotta negyedik EBEL-meccsét a szezonban a Fehérvár AV19. A Villach legyőzése után a csehek ellen is jól ment előre a Volán, de a helyzeteket nem tuidta gólra váltani, a csehek jobban éltek esélyeikkel.

Lenullázta a Villach-ot és három góllal nyert a Fehérvár AV19
2017. Szeptember 16. 09:24, szombat | Helyi sport

Micsoda kontraszt! Egy héttel ezelőtt kilenc gólt kapott hazai pályán a Fehérvár AV19, most pedig egyet sem, és a szezont remekül kezdő Villach ellen megszerezte első rendes játékidős győzelmét.

Két hazai mérkőzést is játszik hétvégén a Fehérvár AV19
2017. Szeptember 14. 16:32, csütörtök | Helyi

Egy vesztes és egy győztes mérkőzést követően pénteken, 18:45 órai kezdettel a Villach ellen folytatja szereplését a Fehérvár AV19 az osztrák jégkorong bajnokságban.

A két EBEL-utolsó csapott össze Zágrábban
2017. Szeptember 11. 06:45, hétfő | Helyi sport

A Medvescak Villachban, a Fehérvár AV19 hazai jégen a Vienna Capitalstól kapott leckét a nyitányon. Mindkét csapatnak volt mit jóvátennie a szurkolóik felé.